SDH Heřmanice

  • foto
  • foto
  • foto

Zdobení stromečku 27.11.

28 listopadu, 2022

V neděli jsme byli pomáhat se zdobením stromečku. Na stromeček jsme věšeli ozdoby, které jsme sami vytvořili. Když byl stromeček nazdobený tak bylo ještě světlo, šli jsme se teda ohřát do místní knihovny kde na nás čekal teplý punč a buchta. Aby nám čekání na tmu více utíkalo pustili jsme si film o historii hasičstva. Když jsme se končně dočkali tmy tak jsme se šli podívat na rozsvicení stromečku. Všem se nám to velice líbilo a dostali jsme i pochvalu od pana starosty jak se nám výzdoba povedla.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/users/sdhhermanice/:/usr/share/pear/) in /home/users/sdhhermanice/sdhhermanice.cz/web/wp-includes/functions.php on line 2124