SDH Heřmanice

  • foto
  • foto
  • foto

Závody ve Chvalkovicích a noční ve Vlčkovicích

22 června, 2014

V sobotu jsme se jak tým žen, tak tým mužů zúčastnili závodů ve Chvalkovicích.

Před těmito závody jsme měli několika týdenní pauzu a bohužel jsme neměli ani jeden tréning. Náš ženský tým vyšel ze cviku a dostal své první letošní „NP“. Pokus mužů byl naopak platný a hoši obsadili stříbrnou pozici.

Děvčata se ale nevzdala a na nočních závodech z 21. na 22. června zvítězila v bezkonkurenčním čase 40,8. Druhé místo bylo o 18 vteřin pomalejší. Muži si trochu pohoršili a obsadili místo třetí.

SDH Heřmanice zažilo tento víkend hodně poprvé – letošní první „NP“ pro ženy, první letošní noční závody a první zlatý pohár pro ženský tým a doufejme, že ne poslední.

 


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/users/sdhhermanice/:/usr/share/pear/) in /home/users/sdhhermanice/sdhhermanice.cz/web/wp-includes/functions.php on line 2124