SDH Heřmanice

Závody Polsko

22 června, 2014

Dne 1.6.2014 jsme se účastnili závodů v Polsku

Je tradicí, že polští hasiči se každoročně účastní závodů v Josefově. Již několik let jim to josefovští hasiči opláceli na jejich polských závodech v Ziebici. Letos jsme se do Polska vydali my z Heřmanic. Poprvé jsme si vyzkoušeli štafetový běh. Náš čas nebyl úplně nejlepší a stačil na poslední místo. Polským divákům jsme ukázali náš klasický útok a docela je to zaujalo. Polský útok se provádí jinak a naši hasiči ho předvedli poměrně skvěle – 6. místo. Celkově místo dvanácté. Velikou radost nám udělala závěrečná hostina, kde jsme se všichni do syta najedli.
Všichni se těšíme, až příští rok pojedeme znovu.

Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/users/sdhhermanice/:/usr/share/pear/) in /home/users/sdhhermanice/sdhhermanice.cz/web/wp-includes/functions.php on line 2124