SDH Heřmanice

  • foto
  • foto
  • foto

Trénování venku 2.9.2021

19 listopadu, 2021

Jelikož nám přálo počasí tak jsme se rozhodli mládeži ukázat strojní vybavení. Udělali jsme si řádný trénink venku. Nejdřív jsme dětem vysvětlili, která pozice u útoku co znamená. Poté si sami mohli odzkoušet jak se zapojují hadice, rozdělovač, proudnice. Když to vše nazkoušeli na sucho mohli jsme zkusit přímo útok s vodou. K tomu nám pomohli dospěláci ze zásahové jednotky. Dětem se vše líbilo a těší se až na jaře vysvitne slunce a budou si to moc zkusit znovu.

více foto v galerii

 

      


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/users/sdhhermanice/:/usr/share/pear/) in /home/users/sdhhermanice/sdhhermanice.cz/web/wp-includes/functions.php on line 2124