SDH Heřmanice

  • foto
  • foto
  • foto

Poznávání přírody 30.9.2022

19 října, 2022

V pátek nás čekala nezvyklá schůzka. I když jsme se sešli v hasičárně jako normálně, naši vedoucí si na nás připravili překvapení. Místo uzlů a hasičských pokynů jsme se učili poznat houby a lesní zvěř i jejich stopy. Velice nám to šlo, aspoň teď budeme vedět co vše můžeme v lese potkat. Ale jako největší překvapení pro všechny přišlo až ke konci schůzky. Náš pan starosta nás navštívil aby nás mohl pochválit za naši práci. Největší hřeb byl takový, který nikdo nečekal. Pan starosta nám donesl i sladkou odměnu. Za kterou mu velice děkujeme.


Warning: realpath(): open_basedir restriction in effect. File(/tmp) is not within the allowed path(s): (/home/users/sdhhermanice/:/usr/share/pear/) in /home/users/sdhhermanice/sdhhermanice.cz/web/wp-includes/functions.php on line 2124